Ai studii superioare economice?

CANDIDATUL IDEAL:

Îţi place să interacţionezi cu oamenii?

Ai permis de conducere şi nu te poţi imagina într-un job monoton în care fiecare zi seamănă cu cealaltă?

Îţi doreşti o carieră în domeniul financiar?

Atunci tu eşti colega/colegul pe care o/îl căutam.

RESPONSABILITĂŢI/BENEFICII:

Desfăşoară activităţi de promovare a produselor de creditare către clientul ţintă, de prezentare si vânzare a produselor financiare ale companiei;

Analizează şi procesează aplicaţia primară de creditare;

Întocmeşte analiza financiară a dosarului de creditare;

Evaluează garanţiile, condiţiile şi gestionarea afacerii solicitantului;

Susţine dosarele în cadrul comitetului de credit;

Monitorizează portofoliul activ de credite şi urmăreşte îmbunătăţirea continuă a acestuia;

Participă la colectarea de credite neperformante.

DESCRIEREA COMPANIEI

Cine suntem noi? O instituţie financiară cu vechime şi prestigiu, care acordă credite pe piaţa românească de peste 17 ani. Atuurile noastre sunt transparenţa, flexibilitatea, corectitudinea şi încrederea în oameni. Mai multe detalii despre noi puteţi obţine accesând site-ul nostru www.vitasromania.ro sau pagina noastră de facebook, VitasRomania.

Oferim un mediu plăcut de lucru, într-o echipă dinamică şi de profesionişti, training iniţial intern la angajare, posibilităţi de dezvoltare a carierei, pachet salarial motivant (salariu fix + bonus).

TOP