Tehnician sisteme de securitate și detecție incendiu

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, soluţii şi produse în domeniul IT şi al telecomunicaţiilor, angajează TEHNICIENI SISTEME DE SECURITATE.

Responsabilităţi:

Instalarea şi mentenanţa instalaţiilor de curenţi slabi: date – voce, sisteme de supraveghere video, sisteme alarmă, detecţie incendiu, control acces, sonorizare.

Cerinţe:

-Absolvent studii medii/superioare cu profil tehnic;-Experiență în sisteme de securitate și antincendiu;
-Persoană cu gândire pozitivă, energică, proactivă, amabilă, eficientă;

-Disponibilitate de lucru la înalțime;

-Disponibilitate pentru deplasări;
-Permis de conducere cat. B.

Se oferă :
-Pachetul salarial în funcţie de abilităţile candidatului;
-Bonusuri în funcţie de performanţă;
-Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare şi posibilitatea de dezvoltare profesională;
-Integrarea într-o echipă tânără, cu mediu de lucru profesionist şi modern.

TOP