Datorita dezvoltarii activitatilor companiei noastre, te anuntam ca dorim sa ne extindem echipa cu un Supervisor pentru departamentul de Purchasing.

Trasaturile esentiale pe care le cautam sunt: profesionalism, spirit intreprinzator, angajament, loialitate, pasiune si entuziasm. Iata in continuare descrierea jobului. Poti fi chiar tu persoana potrivita!

Cine suntem

AstorMueller Group are sediul central în Elvetia şi birouri în Germania, România, India şi China si deţine licenţele pentru marcile de pantofi bugatti si Daniel Hechter. În prezent brand-ul bugatti shoes beneficiează de un mare succes internaţional datorită calitaţii combinate cu confort, pantofii fiind comercializaţi în peste 35 de ţări.

Pentru mai multe detalii despre companie puteţi vizita pagina de internet: http://www.bugatti-shoes.com

Denumirea jobului: Supervisor

Tipul jobului: Full time, în Oradea

Nivelul jobului: entry level

 Ce fel de persoană căutăm:

  • să cunosti limbile germana si engleza la nivel mediu/avansat; orice alta limba vorbita este un avantaj
  • student sau proaspat absolvent; studiile superioare constituie avantaj
  • să ai cunostinte temeinice de excel
  • să comunici efficient și elocvent atât în scris, cât și verbal și să ai capacitatea de a oferi informații precise, bine articulate
  • atenție la detalii și disponibilitate pentru calatorii în interes de serviciu
  • să fii proactiv(ă), să ai viziune de ansamblu și să fii deschis(ă) la diversitate și oportunități noi
  • să fii dinamic(ă), foarte bine organizat(ă), să ai inițiativă și spirit întreprinzător
  • să fii gata să înveți repede și să poți jongla cu mai multe proiecte/activități simultan
  • să îți placă să lucrezi în echipă și, în general, cu oameni din diferite culturi si domenii de activitate
  • să fii sociabil(ă), diplomat(ă), să știi să cultivi relațiile de serviciu
  • să stii sa iti asumi responsabilitati
  • să fii o persoană integră, cu simț de răspundere

Ce presupune acest job:

  • sa gestionezi relatiile producatori-clienti
  • sa plasezi comenzile de incaltaminte la fabrici
  • sa solutionezi situatiile neprevazute care pot aparea in procesul de productie
  • sa comunici eficient cu colegii nostri din tarile unde avem productia
  • sa realizezi situatiile statistice aferente
  • sa prioritizezi comenzile in functie de cerintele departamentului de vanzari
  • sa utilizezi un soft special creat pentru noi

 Cum vei fi motivat(ă):

  • vei lucra într-un mediu deschis
  • vei face parte dintr-o echipă tânără, entuziastă și pusă pe fapte mari
  • vei avea ocazia să ni te alături în procesul de elaborare, eficientizare si implementare a procedurilor de lucru
  • ți se vor pune la dispoziție toate instrumentele de care ai nevoie
  • vei avea oportunitatea să participi la cursuri de specialitate
  • vei beneficia de bonusuri de performanta, reduceri substantiale la incaltamninte si tichete de masa.

Termen limită pentru primirea candidaturilor: 01 aprilie 2016.

Ne rezervăm dreptul să le răspundem doar candidaților selectați pentru interviu.

Mult succes!

TOP